Новини

12.07.2017

Умови акції “ЛОВИ МОМЕНТ”.

 

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА АКЦІЇ № 100717  від 10 липня 2017 року

«ЛОВИ МОМЕНТ»

(далі – «Правила» та «Акція» відповідно)

ТЕРМІНИ:

Організатор 1 – ТОВ «КИЇВФАРМ», код ЄДРПОУ: 30270526, місцезнаходження: 07420, Київська область,

Броварський р-н, смт. Калита, вул. Миру, 53.

Організатор 2 – ТОВ «АСТОРІЯ-ФАРМ», код ЄДРПОУ: 38833236, місцезнаходження: 04108, м. Київ, пр.-т. Свободи, 2.

Учасник Акції – Покупець фізична особа, який відповідає вимогам/умовам цих Правил та який в період дії Акції здійснив покупку товарів або послуг на суму від 100,00 (сто гривень, 00 копійок) гривень в будь-якій точці продажу товарів Організаторів за адресами м. Київ вул Драгоманова 6/1 та м. Київ, вул. Ломоносова 52/3 в мережі аптек «Економія», та зареєстрував дану покупку в анкеті постійного покупця, що знаходиться в аптеках у фармацевтів, згідно Правил Акції.

Операція – покупка товарів Учасником Акції на суму від 100,00 (сто гривень, 00 копійок) гривень в будь-якій точці продажу товарів Організаторів за адресами м. Київ вул Драгоманова 6/1 та м. Київ, вул. Ломоносова 52/3 в мережі аптек «Економія», та зареєстрована в анкеті постійного покупця, що знаходиться в аптеках у фармацевтів, згідно Правил Акції.

Переможець Акції – Учасник Акції, Операція якого була обрана методом випадкового відбору 1 (однієї) Операції за із загальної бази Операцій, що були зареєстровані відповідно до пункту 4.1. даних Правил (всі анкети постійного покупця знаходяться в лототроні, що розташований в кожній з аптек Організаторів.

Заохочення Акції – всього передбачено 24 (двадцять чотири) Заохочень Акції по 12 (дванадцять) Заохочень для кожної аптеки, із вказаних нижче, а саме:

 • Заохочення №1: Мобільний телефон Lenovo A1000M в кількості 1 шт для кожної аптеки;
 • Заохочення №2: Термосумки в кількості 7 шт для кожної аптеки;
 • Заохочення №3: Парасольки в кількості 2 шт для кожної аптеки;
 • Заохочення №4: Термокухоль в кількості 2 шт для кожної аптеки.

1.     ОРГАНІЗАТОРИ ТА ВИКОНАВЕЦЬ АКЦІЇ

 • Організаторами Акції є:

Організатор 1 – ТОВ «КИЇВФАРМ», код ЄДРПОУ: 30270526, місцезнаходження: 07420, Київська область,

Броварський р-н, смт. Калита, вул. Миру, 53.

 Організатор 2 – ТОВ «АСТОРІЯ-ФАРМ», код ЄДРПОУ: 38833236, місцезнаходження: 04108, м. Київ, пр.-т. Свободи, 2.

 • Виконавцем Акції є ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ФІРМА АТОМ» (далі – Виконавець), код ЄДРПОУ: 30218529.

2.     УЧАСНИКИ АКЦІЇ

  • Участь в Акції мають право приймати повністю дієздатні фізичні особи – громадяни та резиденти України, яким станом на 12 липня 2017 року виповнилося 18 років, можуть стати Учасниками Акції за умови виконання ними умов участі в Акції, що передбачені в розділі 4 цих Правил, та відповідності умовам/вимогам цих Правил.
  • Участь в Акції є безкоштовною: Організатор та Виконавець Акції не отримують винагороду від Учасників за їх участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а дані Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

3.     МІСЦЕ ТА СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ

 • Акція триває з 12 липня 2017 року по 30 липня 2017 року включно (далі – Період проведення Акції).
 • Місцем проведення Акції є аптеки Організаторів за адресами м. Київ вул Драгоманова 6/1 та м. Київ, вул. Ломоносова 52/3

4.     УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ

 • Для участі в Акції та отримання Заохочення Акції Учаснику Акції необхідно:

Протягом Періоду проведення Акції, а саме з 12 липня 2017 року по 30 липня 2017 року включно, здійснити покупку товарів або послуг на суму від 100,00 (сто гривень, 00 копійок) гривень в будь-якій точці продажу товарів Організаторів за адресами м. Київ вул Драгоманова 6/1 та м. Київ, вул. Ломоносова 52/3 в мережі аптек «Економія», та зареєструвати дану покупку в анкеті постійного покупця, що знаходиться в аптеках у фармацевтів, згідно Правил Акції.

 • Здійснити реєстрацію Операції в анкеті постійного покупця та заповнити всі обов’язкові поля;
 • Отримати відривну частину анкети постійного покупця та зберігати до проведення розіграшу.
 • Кількість Операцій та реєстрацій одним Учасником в Акції необмежена, більше зареєстрованих Операцій – більше шансів на виграш. Один Учасник Акції може виграти необмежену кількість Заохочень.
 • Не відповідають умовам Акції і не належать до Операцій, відповідно до цих Правил:
  • Операції, здійснені до 09:00 години 12 липня 2017 р. або після 17:00 годин 30 липня 2017 р. за київським часом.
 • Дані по зареєстрованим Операціям заносяться в зашифрованому вигляді в базу Акції (далі – база Операцій).

5.     ЗАОХОЧЕННЯ АКЦІЇ

 • Право на отримання Заохочення Акції мають Учасники Акції, які відповідають вимогам цих Правил та виконали умови, передбачені п. 1 цих Правил, що будуть відібрані як переможці Акції відповідно до розділу 6 Правил (далі – Переможець Акції).
 • Варіанти Заохочень Акції вказані вище в терміні «Заохочення Акції».
 • Фонд Заохочень Акції обмежений і становить загальну кількість 20 (двадцять) штук. На кожну аптеку передбачено розіграш 10 (десяти) Заохочень Акції.
 • Організатор залишає за собою право збільшити загальний фонд Заохочень Акції або включити в Акцію додаткові Заохочення Акції, не передбачені цими Правилами, або змінити наявні Заохочення Акції. Якщо такі зміни будуть мати місце, Організатор повідомляє про них в порядку, передбаченому цими Правилами.
 • Заохочення Акції має бути призначено для особистого використання Учасником Акції і не може мати ознаки рекламного чи комерційного замовлення.
 • Після передачі Заохочення Акції Організатор не несе відповідальності за подальше використання Заохочень Акції, за неможливість скористатися наданим Заохоченням Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Заохочень Акції. Організатор не несе гарантійних зобов’язань за Заохоченням Акції.
 • Відповідальність Організатора/Виконавця Акції обмежується вартістю та кількістю Заохочень Акції, передбачених цими Правилами. Грошовий еквівалент вартості Заохочення Акції не видається.
 • Організатор не несе відповідальності за неотримання Учасником Акції Заохочення Акції з причин, незалежних від Організатора.
 • Характеристики Заохочень Акції, їх колір тощо визначаються на розсуд Організатора Акції. Зовнішній вигляд Заохочень Акції може відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах.

6.     ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ АКЦІЇ

 • Визначення Переможців Акції відбувається з використанням бази Операцій, яка формується відповідно до п. 4.4 цих Правил. Визначення Переможців Акції відбувається за адресами:

м. Київ, вул. Драгоманова 6/1

м. Київ, вул. Ломоносова 52/3

Організаторами Акції в терміни, зазначені в п.6.2 цих Правил, методом випадкового  відбору 1 (однієї) Операції, серед Учасників Акції, що претендують на отримання будь-якого Заохочення. Визначення Переможців Акції відбувається у присутності всіх бажаючих в момент розіграшу Заохочень акції. Результати розіграшу заносяться у відповідний протокол (далі – Протокол розіграшу) з вказанням типу Заохочення для кожної Операції та даних, що були внесені Учасником Акції в анкету постійного покупця п.4.1.2 даних Правил.

 • Визначення Переможців Акції та резервних переможців Акції відбувається по Аптекам у наступні дати:

м. Київ, вул. Драгоманова 6/1 – 30 липня 2017 року о 17:00

м. Київ, вул. Ломоносова 52/3 – 30 липня 2017 року о 17:00

 • У процесі визначення Переможців Акції, визначаються додатково резервні переможці, шляхом випадкового відбору 2 (двох) додаткових Операцій на право отримання Заохочення, що були зареєстровані відповідно до п. 4.1. даних Правил в період проведення Акції, згідно графіку та порядку, що вказаний у п. 6.2. даних Правил, з внесенням списку резервних переможців до Протоколу розіграшу. Резервний переможець набуває статусу Переможця Акції та може отримати Заохочення Акції лише у випадках позбавлення визначеного у відповідності з п. 6.1. Правил Переможця Акції або попереднього резервного переможця права на отримання Заохочення Акції.

7.     УМОВИ, ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕНЬ АКЦІЇ

 • Інформування Переможця Акції проводиться шляхом здійснення телефонного дзвінка на контактний номер телефону Переможця Акції, який був вказаний ним згідно п. 4.1 Правил, протягом 10 (десяти) робочих днів з дати проведення розіграшу Організатором.

Кількість спроб зв’язатися з Переможцем Акції не може бути більше 3 (трьох) дзвінків. Інформування відбувається з 09:00 годин до 18:00 годин за київським часом.

 • Переможець Акції має підтвердити свої персональні дані, що зазначені в Протоколі розіграшу, а саме: прізвище, ім’я по батькові; дату народження, місце проживання та порядковий номер відривної частини анкети постійного покупця, а також повідомити іншу інформацію на підтвердження відповідності умовам Акції/ виконання вимог Правил.

7.2.1. Переможці Акції мають надати протягом 2 (двох) робочих днів на електронну адресу office@atom-adv.com скан-копії наступних документів, а саме:

 • паспорта громадянина України,
 • реєстраційного номера облікової картки платника податків (довідки про присвоєння податкового номера),
 • інших документів, необxiдних для отримання Заохочення Акції, визначених Організатором/Виконавцем.

Зазначена вище інформація повинна бути надана Переможцем Акції, як коректна та правдива. Зазначені скан-копії документів повинні бути чіткими та розбірливими. Відповідальність за достовірність наданих даних несе Учасник Акції.

 • Обов’язковою умовою отримання Заохочення Акції Переможцями Акції є надання кожним з них згоди Організатору/ Виконавцю на будь-яке правомірне використання Організатором/ Виконавцем інформації щодо них у відповідності до цих Правил. Така згода повинна бути надана у письмовому вигляді на вимогу Організатора/ Виконавця.
 • Відмова у наданні згоди, передбаченої п. 7.3. цих Правил, шляхом письмового повідомлення про це Організатору, а також відмова від надання інформації, передбаченої п. 7.2. цих Правил, а так само надання її пізніше вказаного терміну або надання інформації, що має ознаки фальсифікації або є недостовірною/ невірною, позбавляє Переможця Акції права на отримання Заохочення Акції та вважається відмовою Переможця Акції від отримання ним відповідного Заохочення Акції. У такому випадку право на отримання відповідного Заохочення Акції переходить до наступного за списком резервного переможця. Будь-які претензії Переможця Акції з цього приводу не приймаються і не розглядаються Організатором та/або Виконавцем.
 • Якщо Переможець Акції не відповідає на 3 (три) телефонних дзвінка, здійснені протягом 3 (трьох) робочих днів від дати отримання Протоколу розіграшу Виконавцем, право на отримання Заохочення Акції переходить до наступного за списком резервного переможця, вказаного у Протоколі розіграшу.
 • Після підтвердження персональних та інших необхідних даних та надання Переможцем Акції всіх документів, передбачених п. 7.2. даних Правил, представник Виконавця узгоджує дату, час та місце проведення процедури нагородження та вручення Заохочення Акції. Місцем вручення Заохочення Акції має відповідна аптека Організатора в якій відбувався розіграш згідно даних Правил. Заохочення Акції вручається Переможцю Акції Виконавцем у робочі години відповідної працюючої аптеки Організаторів.

Вручення Заохочення Переможцю Акції має відбутись не пізніше ніж через 30 (тридцять) календарних днів від дати визначення Переможця Акції, за умови дотримання таким Переможцем Акції всіх умов передбачених даними Правилами.

 • Якщо Переможець Акції відмовляється від Заохочення Акції/не отримав Заохочення Акції в строк, вказаний в цих Правилах, Організатор/Виконавець не компенсує вартість Заохочення іншими засобами (товаром/послугами/грошовими коштами та інш.).
 • Кількість Заохочень обмежена і становить зазначену у даних Правилах кількість. Відповідальність Організатора та Виконавця не виходить за межі кількості Заохочувального Фонду Акції, що зазначений вище. Заохочення Акції обміну та поверненню не підлягають.
 • Заохочення Акції отримує лише Переможець Акції, який має право на його отримання згідно з умовами цих Правил і виключно у порядку, встановленому цими Правилами. У випадку, якщо Переможець Акції з будь- яких причин не може отримати Заохочення Акції особисто, такий Учасник Акції не має права передавати (в тому числі у спадщину)/ поступатися або іншим чином відчужувати своє право на отримання Заохочення Акції будь- якій третій особі.
 • Оподаткування вартості Заохочень Акції здійснюється Виконавцем та/або залученими ним третіми особами відповідно до чинного законодавства України. Виконавець Акції здійснює нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб та військового збору Переможців Акції, які отримують Заохочення Акції, та направляє інформацію про отримання Переможцем Акції Заохочення Акції, нарахування та сплату податку на доходи фізичних осіб та військового збору до відповідних податкових органів. В подальшому Виконавець Акції не несе відповідальність стосовно зобов’язань Переможця Акції, який отримав Заохочення Акції, у відношенні сплати податку з доходів фізичних осіб та військового збору. Організатор не є податковим агентом та не несе відповідальності за правильність та/або повноту нараховування, утримання та сплату податку та збору Виконавцем від імені Переможця та за рахунок Виконавця з доходів, що виплачуються Переможцю Акції у вигляді Заохочення Акції.

8.     ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ УЧАСНИКА АКЦІЇ

  • Права Учасника Акції:
   • Ознайомитися з Правилами.
   • Прийняти участь в Акції в порядку, визначеному даними Правилами.
   • Отримати інформацію про зміни Правил, в передбаченому Правилами порядку.
  • Обов‘язки Учасника Акції.
  • Виконати умови Акції у відповідності до даних Правил Акції.
   • У випадку визначення Учасника Акції Переможцем Акції, такий Учасник Акції зобов‘язаний виконати всі дії визначені даними Правилами.

9.     ПРАВА ТА ОБОВ‘ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ АКЦІЇ

 • Обов‘язки Виконавця:
  • Передати Заохочення Акції всім Переможцям Акції, які визначені Організатором і відповідають вимогам та виконали всі умови передбачені даними Правилами, якщо інше не передбачено цими Правилами.
 • Права Виконавця:
  • Відмовити у передачі Заохочення Акції Учаснику Акції в порядку та на умовах, що визначені Правилами.
  • Відмовити у передачі Заохочення Акції Учаснику Акції, що не отримав Заохочення Акції у визначений в Правилах період передачі Заохочень Акції.

10.  ОБМЕЖЕННЯ

 • Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, та інших непідвладних контролю з боку Організатора/Виконавця обставин.
 • Організатор/Виконавець Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ Переможцями Акції/ резервними переможцями і прав на отримання Заохочення Акції. Організатор Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках. Рішення Організатора Акції щодо визначення Переможців Акції/ резервних переможців є остаточними і не підлягають оскарженню.
 • Організатор/Виконавець Акції не несе жодної відповідальності за достовірність наданої Переможцями Акції інформації, в т.ч. контактної інформації для зв’язку з ними.
 • Якщо Переможець Акції, який має право на отримання відповідного Заохочення Акції, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора та/або Виконавця (у тому числі якщо номер або інша інформація про такого Переможця Акції були змінені або вказані невірно та/або нерозбірливо тощо) не має можливості отримати таке Заохочення Акції, такий Переможець Акції не має права на отримання жодних додаткових Заохочень Акції, компенсацій або інших виплат від Організатора/Виконавця Акції та/або залучених ними третіх осіб. Організатор/Виконавець Акції не несе відповідальності за неможливість отримати Заохочення Акції Переможцем Акції з будь-яких причин, що не залежать від Організатора/Виконавця.
 • Організатор/Виконавець Акції та/або залучені ними треті особи не відповідають за будь-які витрати Переможців Акції, пов’язані з отриманням Заохочень Акції.

УВАГА! Виконавець/Організатор не відповідає за неможливість отримання Заохочень Акції на території України, що не підконтрольна українській владі або є окупованою територією України, і будь-які претензії від Учасників Акції з цієї причини не приймаються та жодні компенсації не виплачуються.

11.  СПОСОБИ ТА ПОРЯДКИ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ ПРО УМОВИ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

  • Інформація щодо проведення Акції, в тому числі зміни умов проведення Акції, та Офіційні правила Акції розміщуються на офіційному сайті Організатора http://kievfarm.com.ua/

12.  СПОСІБ ІНФОРМУВАННЯ УЧАСНИКІВ АКЦІЇ ПРО ДОСТРОКОВЕ ПРИПИНЕННЯ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ

  • У разі дострокового припинення проведення Акції, повідомлення про це буде розміщено на офіційному сайті Організатора http://kievfarm.com.ua/

13.  ІНШІ УМОВИ

 • Заохочення Акції не передається Переможцю Акції/резервному переможцю у випадках, передбачених Правилами. Порушення Учасником Акції/Переможцем Акції/резервним переможцем цих Правил або відмова Учасника Акції/ Переможця Акції/резервного переможця від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на одержання Заохочення Акції.
 • Рішення Організатора з усіх питань, що пов‘язані з проведенням Акції, є остаточними та перегляду не підлягають.
 • Організатор залишає за собою право розміщати додаткову інформацію про Акцію в будь-який доступний спосіб.
 • Учасник Акції, приймаючи участь в Акції, тим самим підтверджує факт ознайомлення з Офіційними правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними та зобов’язується дотримуватися і виконувати їх.
 • Всі Учасники Акції самостійно оплачують всі витрати понесені ними в зв‘язку з їх участю в Акції.
 • Усі результати Акції є остаточними й оскарженню не підлягають.
 • Офіційні правила Акції (включаючи зміни та/або доповнення до них), що розміщені на офіційному сайті Організатора http://kievfarm.com.ua/ є єдиним документом, в якому визначені умови проведення Акції.
 • У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення Правил, та/або питань, не врегульованих Правилами, остаточне рішення про таке тлумачення та/або роз’яснення приймається безпосередньо та виключно Організатором та/або Виконавцем Акції. При цьому таке рішення Організатора та/або Виконавця Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
 • Всі претензії, щодо якості Заохочень Акції, Переможці Акції направляють Виконавцю Акції, які останній вирішує самостійно без залучення Організатора Акції.

14.  ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

 • Приймаючи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує надання своєї згоди Учасника Акції Організатору/ Виконавцю на обробку та безкоштовне використання наданих ним персональних даних, а саме: ім’я, прізвище, по батькові, номер телефону, поштову адресу, а також інші передбачені цими Правилами данні, обробка яких не заборонена законом, в тому числі, але не виключно, на передачу персональних даних Організатором Виконавцю з метою можливості здійснення Виконавцем та/або залученими ним третіми особами вручення Заохочень Акції, а також на обробку персональних даних у інших випадках, передбачених Правилами. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації Організатором/ Виконавцем Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, зображення Переможця Акції, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч., але не обмежуючись, право публікації (в т.ч. його імені і зображення) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь- яких обмежень за часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/ Виконавцем та/або будь-якою третьою особою. Згода, надана відповідно до цих Правил є належним чином оформленою згодою, в тому числі у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного кодексу України та Закону України “Про захист персональних даних”. Згода Переможця Акції на будь-яке правомірне використання інформації щодо нього, яка надана відповідно до цих Правил є остаточною та не потребує отримання додаткових підтверджень, заяв тощо та/або укладання будь-яких договорів (угод), та/або виконання будь-яких інших дій.
 • Кожен Переможець Акції погоджується з тим, що надані ним персональні дані, отримані відповідно до цих Правил, обробляються Виконавцем Акції виключно з метою проведення Акції, в тому числі з метою виконання вимог чинного законодавства щодо податкового та бухгалтерського обліку. Персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання і протягом Періоду проведення Акції. Персональні дані Переможців Акції будуть зберігатися протягом строку, передбаченого законодавством України, в тому числі для виконання цих Правил та не підлягають поширенню третім особам, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних.
 • Обробка персональних даних, отриманих відповідно до цих Правил, може здійснюватися Виконавцем самостійно або може бути передана іншим особам на підставі відповідного договору з умовою збереження конфіденційності згідно з вимогами чинного законодавства.
 • Виконавець не несе відповідальність за захист персональних даних, розміщених самостійно Учасником/Переможцем Акції, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій.
 • Переможець Акції може відкликати згоду на обробку персональних даних Виконавцем Акції, надіславши відповідну заяву в письмовій формі за адресою: 03113, м. Київ, вул. Дружківська, буд. 10, але при цьому він втрачає право на участь в Акції/ отримання Заохочення Акції.
 • Виконавець Акції несе повну відповідальність за збереження будь якої інформації про Учасника Акції.
Програма лояльності